Eventy w Krakowie

Kraków to najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane polskie miasto. Plasuje się ono również w czołówce najpopularniejszych europejskich stolic. Co roku kilka milionów ludzi z całego świata odwiedza stare miasto i nie może wyjść z zachwytu nad pięknem wszystkich budowli. Nie ma się więc co dziwić, że każdego miesiąca w tym mieście organizowane są setki ciekawych eventów. Kraków słynie szczególnie z życia nocnego. Mnóstwo Anglików przyjeżdża tu specjalnie na wieczory kawalerskie, by spędzić ten wieczór wraz ze znajomymi.

 

Eventy Kraków

 

Nie tylko wieczory kawalerskie przyciągają turystów do tego pięknego miasta. Co kilka dni, a szczególnie w weekendy organizowane są najciekawsze w naszym kraju eventy biznseowe – https://see4business.com/. W czerwcu jednym z popularniejszych jest tak zwana parada smoków. Kto nigdy nie widział na żywo tego pięknego przedstawienia, może zobaczyć jak ono wygląda w internecie. Cała akcja wydarzenia rozgrywa się na rzece Wisła. Wielkie dmuchane smoki, które podtrzymywane są przez pracowników na linach, przemieszczają się po wodzie.

 

Pomoc statków

 

Wszystko odbywa się z pomocą statków, które dryfują po wodzie i przywiązane do nich smoki mogą się utrzymać w pionie. Parada odbywa się w godzinach wieczornych i jest na tyle popularnym eventem, że zjeżdżają się na niego ludzie z całej Polski. Godziny wieczorne sprzyjają ukryciu ludzi, którzy pracują na wodzie podczas tego eventu, a w dzień byliby dobrze widoczni.